Кошик
72 відгуки
+380
66
815-27-20
+380
67
341-06-52
Інтернет-магазин енергоефективного опалення "ТеплоТайм"
Корзина

Про нас

   ТеплоТайм  – це команда людей о’бєднана спільною метою, а саме, зробити ваш дім теплим і зручним завдяки опаленню нового покоління. Ми професійно проведемо  індивідуальний розрахунок правильного, ефективного,  опалення надамо альтернативу  і  підберемо оптимальний варіант.  Для нас важливо, щоб наша продукція  задовільняла Ваші потреби, без залежності від того де Ви збираєтесь облаштувати свій затишок:  на роботі (в офісі, цеху), в будинку (квартира або власний будинок).

 

   Продукція яку ми пропогуємо:

   ― Інфрачервона плівка підходить для використання у поєднанні практично з усіма видами покриттів для підлоги і стін. Позитивним є те, що температура нагріву рівномірно розподіляється по всьому приміщенню і вона завжди знаходиться на одному рівні.

 ― Стельові обігрівачі є найбільш простими у встановленні та не потребують особливо ретельного догляду. Найбільш доцільними є для обігріву нерегулярно опалювальних приміщень, так як мають мінімальну інерційність. Ідеально підходять для робочого місця та громадських закладів.

  ― Керамічні теплові панелі створюють природну конвекцію між собою та стіною, рівномірно розповсюджуючи тепло в кімнаті, а також випромінюють інфрачервоні хвилі (це те саме тепло, яке йде від пічок, де керамічними панелями служать облицювальна і керамічна плитка).

  ― Килимки з підігрівом – це різнопланові, комфортабельні, інфрачервоні, електричні обігрівачі, призначені для особистого використання (можна використовувати навіть для тварин), або для місцевого обігріву різних предметів.

 

   Ми ― ті, хто допоможе Вам втілити інноваційне, економне опалення!