Корзина
126 отзывов
+380668152720
+380673410652
Інтернет-магазин енергоефективного опалення "ТеплоТайм"
Корзина
Терморегулятор цифровий terneo b

Терморегулятор цифровий terneo b

 • Нет в наличии

695 грн.

+380668152720
Vodafon
 • +380673410652
  Київстар
 • +380342738550
  Стаціонарний
 • График работы
 • Адрес и контакты
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Терморегулятор цифровий terneo b
Терморегулятор цифровий terneo bНет в наличии
695 грн.
+380668152720
Vodafon
 • +380673410652
  Київстар
 • +380342738550
  Стаціонарний
Описание
Характеристики
Спецификация
Информация для заказа

Терморегулятор terneo b ― термостат для обігрівачів
Модель стійка до стрибків напруги і аварій в мережі 220 В.
Найбільш підходить для розміщення в шафі керування на DIN-рейку з усією автоматикою.
 

Призначення

 Терморегулятор призначений для підтримки постійної температури 5 ... 40 ° С. Температура контролюється в тому місці, де розташований датчик температури. Датчик повинен розташовуватися таким чином, щоб була можливість його заміни в майбутньому.

Схема підключення

Датчик температури підключається наступним чином: блакитний провід до клеми 2, а білий до клеми 1. При неправильному підключенні датчика або його замиканні дивись сторінку 6-7. Кольори проводів для аналогового датчика при підключенні не мають значення. Напруга живлення (220 В ± 10%, 50 Гц) подається на клеми 3 і 4, причому фаза (L) визначається індикатором і підключається на клему 4, а нуль (N) ― на клему 3.

Робота з терморегулятором

Для включення і виключення терморегулятора необхідно подати або зняти напругу на клемах 3 і 4. При включенні на індикаторі 3 з відобразяться «888», а потім температура датчика. Якщо температура датчика буде менше заданої температури, то буде включений нагрівач і загориться червоний світлодіод.

Для перегляду та зміни заданої температури (tуст) натисніть на «+» або «-» (завод. Устан. 25 ° С). Червоний сигналізує про те, що на навантаження подано напругу (реле терморегулятора замкнуто).

Відключення навантаження Короткочасне натискання середньої кнопки призведе до відключення навантаження терморегулятора. На індикаторі загориться «oFF». Через 10 з яскравість індикатора знизиться до 20%.

Включення навантаження пристрою відбувається наступним чином: при короткочасному натисканні середньої кнопки яскравість індикатора встановиться 100%, наступне натискання включить навантаження. Терморегулятор почне відображати поточну температуру.

Робота з аналоговим датчиком Терморегулятор підтримує роботу з аналоговим датчиком NTC R10 10 кОм при 25 ° С. Режим процентного управління навантаженням (завод. Устан. 50%) При відсутності кожного з датчиків або неправильному підключенні цифрового датчика терморегулятор перейде в режим процентного управління навантаженням з відображенням на екрані процентного співвідношення включення і виключення нагрівача за 30-хвилинний циклічний інтервал часу. Процентне співвідношення можна змінювати, затискаючи кнопку «+» для збільшення і «-» для зменшення в діапазоні від 10 до 90%. При першому включенні це значення дорівнює 50% (50П), при цьому нагрівач в 30-ти хвилинному інтервалі часу буде включений на 15 хвилин. Контроль температури нагріву в цьому режимі буде недоступним. Захист від внутрішнього перегріву Терморегулятор оснащений захистом від внутрішнього перегріву. У випадку, якщо температура всередині корпусу перевищить 80 ° С, відбудеться аварійне вимикання навантаження. На індикаторі буде відображатися «ПРГ» (перегрів) до тих пір, поки не буде натиснута одна з кнопок для розблокування пристрою. Терморегулятор розблокується в тому випадку, якщо температура всередині корпусу опуститься нижче 60 ° С. При обриві або короткому замиканні датчика температури прилад продовжує працювати у звичайному режимі, але кожні 4 секунди з'являється напис «Ert» на 0,5 с, що означає проблему з датчиком. У цьому випадку контроль за внутрішнім перегрівом здійснюватися не буде.

Перегляд версії прошивки утримання середньої кнопки більше 6  виведе на індикатор версію прошивки. Після відпускання кнопки, терморегулятор повернеться в штатний режим. Робота з терморегулятором Можливі неполадки, причини і шляхи їх усунення При включенні терморегулятора ні індикатор, ні світлодіод не світяться. Можлива причина: відсутня напруга живлення. Необхідно: переконатись у наявності напруги харчування. Терморегулятор перейшов у% управління.

Можливі причини:

- Неправильне підключення датчика;

- Стався обрив в ланцюзі датчика;

- Поруч з проводом датчика присутній джерело електромагнітного поля, який перешкоджає передачі даних.

Необхідно перевірити:

- правильність підключення датчика;

- Місце приєднання датчика до терморегулятора, а також відсутність механічних пошкоджень на всій довжині з'єднувального проводу датчика;

- Відсутність джерела електромагнітного поля поруч з проводом датчика. На індикаторі відображається «не».

Можливі причини:

- коротке замикання в ланцюзі датчика;

Необхідно перевірити:

- місце приєднання датчика до терморегулятора, а також відсутність механічних пошкоджень на всій довжині з'єднувального проводу датчика.

Основные
Производитель  Terneo
Страна производительУкраина
Минимальная температура регулирования10 град.
Максимальная температура регулирования40.0 (град.)
Вид терморегулятораЦифровой
Тип монтажа терморегулятораНа DIN-рейку
Область применения терморегулятораТеплый пол
Максимальная сила тока16 А
Напряжение сети220~240 В
Дисплей  Так
Гарантийный срок  24 (мес)
СостояниеНовое
Габаритные размеры
Длина70 мм
Высота85 мм
Ширина53 мм
Длина соединительного кабеля регулятора  3.0 (м)
 • Цена: 695 грн.