Кошик
65 відгуків
+380
66
815-27-20
+380
67
341-06-52
Інтернет-магазин енергоефективного опалення "ТеплоТайм"
Корзина
Плівкова тепла підлога
 • picture 1

  Плівкова тепла підлога

        Інфрачервона плівка «Heat Plus»  може бути застосована в якості основної системи опалення для чого необхідно провести укладання термоплівка 60-80% загальної площі приміщень. А застосувавши систему як додаткове опалення (особливо актуально в приміщеннях із загальним центральним опаленням) можна створити регульовані ділянки обігріву для комфортної температури.

  Переваги інфрачервоної опалювальної плівки

   

  Високий ККД
  Інфрачервона плівка Heat Plus перетворює електричну енергію на теплове випромінювання, яке генерується карбоновими (вуглецевими) смужками і при цьому досягається ККД 92%. Що надзвичайно ефективно і набагато вище в порівнянні з кабельними системами.

  Сфера застосування
  Опалювальна плівка Heat Plus підходить практично під будь-які поверхневі покриття на підлозі (паркет, ламінат, лінолеум, ковролін, керамічна плитка та ін.) і настінні (вінілові покриття, дерево, гіпсокартон, OSB та ін.). Її можна використовувати для обігріву приміщень різних за призначенням ― квартири, будинки, офіси, склади, кіоски, промислові приміщення, теплиці та ін.

  Економість
  У середньому плівка Heat Plus споживає 20-60 Вт / год на 1м2 при 30ºС. Період її роботи при основному опаленні, в добу триває 6-10 годин. Це свідчить про велику економність в порівнянні з іншими системами опалення. Крім цього у смугастій плівці площа нагрівання становить 70%, а в суцільний 98%, відповідно в останній нагрів буде здійснюватися майже в два рази швидше.

  Використання нанотехнологій
  Використана унікальна технологія нанесення карбонової пасти, якої більше не існує в світі, що дає велику перевагу перед іншими плівками. Жодна інша опалювальна плівка не може зрівнятися за своєю ефективністю з плівкою Heat Plus, корейського виробника «Seggi Century».

  Екологічність і безпека
  Інфрачервоне випромінювання абсолютно безпечне для здоров'я людини, його можна порівняти з теплими хвилями які йдуть від печі. При роботі плівка нагріває не повітря, а навколишні предмети, які передають своє тепло в приміщення, таким чином не відбувається спалювання кисню. Виготовлена ​​інфрачервона плівка Heat Plus з екологічних матеріалів. Вона стійка до механічних пошкоджень і навіть при розрізі продовжує роботу в звичайному режимі, а також пожежобезпечна ― зовсім не горить.