Продавец ТОВ "ТЕПЛОТАЙМ" развивает свой бизнес на Prom.ua 6 лет.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
128 отзывов

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий день.

+380668152720
+380673410652
Интернет-магазин энергоэффективного отопления "ТеплоТайм"
Корзина

Плівкова тепла підлога для вашого дому

Плівкова тепла підлога для вашого дому

Доступна та якісна тепла підлога у вашому домі, міф чи реальність? Розглянемо це питання детальніше...

Плівкова тепла підлога для вашого дому

     У час коли технології  розвиваються неймовірно швидким темпом, обігрівальні системи для житлових приміщень теж не пасуть задніх. Однією з новинок таких систем, стала інфрачервона плівка Heat Plus для систем «тепла підлога». Популярність  даного виду обігріву набирає все більшої популярності на ринку з дня в день.

     Інфрачервона плівка, перш за все, відзначається тим, що є надзвичайно економічно вигідним рішенням завдяки високому рівню ККД і може використовуватись як основний засіб обігріву, так і додатковий. Тому дбайливі господарі, які прагнуть розумно контролювати свої заощадження, завжди зупиняють свій вибір саме на цій системі обігріву.

     Як додатковий засіб обігріву, інфрачервону плівку, варто використовувати в приміщеннях з високим відсотком тепловтрати. Систему «тепла підлога» від Heat Plus, наприклад, з легкістю можна поєднати з водяним радіаторним опаленням або з інфрачервоними керамічними панелями, що тільки підвищить ефект обігріву.

Будова та принцип дії

    Система являє собою поліетелентерефтапатову  плівку з діелектричниим покриттям. В плівку вмонтовані дві мідні шини з срібними контактами, які завдяки своїм параметрам не  погіршують пластичних властивостей плівки. Між шинами розміщенні карбовані смуги з провідного матеріалу з високим опором, які і є нагрівальним елементом.

    Коли через карбовані смуги починає проходити струм, завдяки різниці потенціалів в мідних шинах,  виникає ефект обігріву. Питомий опір і перетин доріжок розрахований певним чином для оптимального, безпечного нагрівання поверхні плівки, хоча сам поліетелентерефтапат  володіє  доволі непоганими термостійкими властивостями і має температуру плавлення приблизно 120 (°C). Тому інфрачервона плівка є абсолютно безпечною і не шкодить середовищу в якому знаходиться, всі нагрівальні елементи ретельно ізольовані.

Монтаж та використання

    Плівку  встановлюють на відкритих ділянках підлоги, щоб уникнути пере тискання або перенагріву поверхні.  Варто також уникати перекриття плівки на плівку і дотримуватись відстані від перпендикулярної поверхні 10-40 см.

Алгоритм дій при встановлені плівки Heat plus Stripe:

- провести прибирання на місці встановлення плівки, щоб не було нерівностей більших від 3 мм;

- укласти по всій поверхні тепловідбиваючий матеріал (поліізол або E-PEX) і закріпити скотчем;

- розмістити нагрівальну плівку на заплановану ділянку підлоги;

- підготувати місце для терморегулятора (бажано на відстань не більше 2 м від виносного термодатчика);

- закріпити кліпси-конектори на мідних шинах нагрівальних елементів за допомогою плоскогубців;

- підключити проводи живлення до конекторів, які прикріплені до плівки

(ПВ-3 1х1,5 при навантаженні до 15 А; ПВ-3 1х2,5 при навантаженні 25 А.);

- місця з’єднань контактні кліпси та незадіяні кінці мідних шин ретельно ізолюються бутиловою стрічкою.

- поверх бутилової стрічки  і по лініям усіх різів клеїться ізоляційна стрічка;

- підключення плівки до терморегулятора (у відповідності зі схемою виробника), встановлюємо термодатчик до нагрівальної поверхні. Щоб уникнути механічних пошкоджень, в підлозі робимо невелике заглиблення для термодатчика.

- на нагрівальні елементи плівки накладаємо захисний заземляючий шар E-DERO;

- увімкнути систему (на 20 хв) та перевірити роботу усіх елементів;

- накласти фінішне покриття (лінолеум, ламінат, ковролін, паркет, вінілові покриття).

(Під лінолеум і ламінат рекомендується встановлювати захисний шар (E-STONE))

    Завдяки зручності встановлення, дану систему обігріву можна встановлювати будь-де з найменшими незручностями. Завдяки терморегулятору можна повністю автоматизувати систему обігріву і задати саме ту температуру,  яка буде найоптимальнішою для вашого дому. Гнучке керування живлення теплої підлоги, дозволяє заощадити немалі кошти.    

Чому саме інфрачервоні хвилі?

    Плівку називають інфрачервоною тому, що вона генерує інфрачервоні довгі хвилі, які є корисними для здоров’я людини та сприятливо впливають на оточуюче середовище, так як за своєю дією подібні сонячним променям. Оскільки плівка укладається під будь-яке покриття,  то воно повністю поглинає інфрачервоні промені і ретранслює їх далі у навколишнє середовище,  прогріваючи його. Частина тепла також буде передаватись через звичну нам конвекцію, але при цьому не буде висушувати повітря, так як нагрівальний елемент є закритим.

    Встановлюючи  систему «тепла підлога», також варто пам’ятати про рух теплого повітря в приміщенні, яке постійно піднімається до гори, а отже і проходить найбільшу корисну площу для обігріву.   

    Отже, сучасна система «тепла підлога» від Heat Plus безумовно заслуговує уваги, адже відкриває нові можливості в опаленні вашого будинку (квартири, офісу). Тепер тепла підлога уже не фантастика, або супер  дороге обладнання, а один з найкращих і доступних методів для створення тепла і затишку в Вашій оселі.   

 

Другие статьи