Корзина
126 отзывов
+380668152720
+380673410652
Інтернет-магазин енергоефективного опалення "ТеплоТайм"
Корзина

Шкідливими чи корисними є інфрачервоні обігрівачі для здоров’я людини ?

Шкідливими чи корисними  є  інфрачервоні обігрівачі для здоров’я людини ?

Осінню, весною, тай взагалі в будь-яку холодну пору, коли температура в будинку стає не комфортна, а опалювальний період ще не настав і хочеться окутати себе теплом та затишком, всі поспішають атакувати магазини...

     

      Проте не так давно до традиційних приборів для опалення приєдналися інфрачервоні обігрівачі, які являються новими засобами обігріву на ринку і логічно, що  користувачів хвилює питання на скільки ці іноваційні та економічні пристрої безпечні для здоров’я.

       Перш ніж відповісти на дане питання, потрібно почати здалека. Давайте для початку визначимось що таке інфрачервоний обігрів і як працюють інфрачервоні промені.

       Ще з доісторичних часів люди знали тепло або, говорячи мовою науки, ІЧ-випромінювання – тобто частини спектру випромінювання Сонця. За таким же принципом працюють інфрачервоні обігрівачі. Вони випромінюють тепло, яке наші організми сприймають як «рідне», а отже аж ніяк не шкідливе.

       Такі ж інфрачервоні промені, використовуються в медицині для лікування шкірних та інфекційних хвороб. Крім того іч-промені мають два позитивних впливи на організм.

        Перший вид – це зміцнення здоров'я та профілактика різноманітних хвороб і передчасного старіння. Такий вплив сприяє зміцненню імунітету та підвищує стійкість організму.

       Другий вид – це лікувльна дія. Такий метод лікування, за допомогою довгохвильового іч-випромінювання, використовується в Європі, США та країнах СНД.

        Іноді інфрачервоне випромінювання плутають з ультрафіолетовим або рентгенівським, що є дуже грубою помилкою, адже ультрафіолетові чи інші промені справді можуть завдати серйозної шкоди організму (захворювання очей та шкіри), в той час як інфрачервоні – несуть користь для здоров’я та хороше самопочуття.

        Також на різних інтернет-ресурсах можна прочитати про те, що користувачі жаліються на головний біль під час використання іч-обігріву. Це пояснюється тим, що вони користувалися короткохвильовими обігрівачами (і встановлювали їх неправильно), які мають не такий принцип дії, як довгохвильові пристрої.  Щоб уникнути таких неприємностей, слід обирати іч-обігрівачі з довгохвилевим випромінюванням. Від своїх «аналогів» вони відрізняються тим, що нагрівальні пластини в них не випромінюють світло, а тепло, яке вони генерують «на дотик» нагадує сонячне проміння.

       Якщо Ви плануєте купити інфрачервоні обігрівачі тоді Вам слід ознайомитись з кількома правилами покупки та експлуатації даних пристроїв:

-          Інфрачервоні промені нагрівають предмети, а ті, в свою чергу, віддають тепло в приміщення, тому інфрачервоний обігрівач має встановлюватись на стелю;

-          Ми не сумніваємось, що Ви майстер на всі руки, але кожен має робити свою роботу, тому для безпечного користування, довірте монтаж пристроїв професіоналам;

-          Кажуть, що скупий платить двічі, тому, щоб вчинити розумно, купуйте тільки сертифіковані товари в надійних продавців;

-          Пам’ятайте, обирати інфрачервоні обігрівачі потрібно відносно площі обігріву, тому правильний розрахунок кількості пристроїв забезпечить комфортне тепло та затишок в домі.

       Отже інфрачервоні хвилі є абсолютно безпечним для людини і навіть корисним. Тому при виборі обігріву свого інтер'єру можете сміло обирати інфрачервоне опалення без лишніх упереджень.

Другие статьи