Продавец ТОВ "ТЕПЛОТАЙМ" развивает свой бизнес на Prom.ua 6 лет.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
128 отзывов
+380668152720
+380673410652
Интернет-магазин энергоэффективного отопления "ТеплоТайм"
Корзина

Дизайнери рекомендують інфрачервоне опалення!

Дизайнери рекомендують інфрачервоне опалення!

Плануючи ремонт в квартирі чи будинку ми часто пробуємо облаштувати дизайн оселі самостійно. Ми хочемо зекономити і думаємо, що ми самі собі дизайнери. Але ж ми не дизайнери… Насправді ж кожна людина повинна займатися своєю справою.

Дизайнер ― це людина, яка має творче покликання, крім того знає основні моменти при плануванні ремонту. Вона, як ніхто, враховуючи ваші побажання звичайно ж, облаштує максимально комфортно та затишно ваш дім.

Враховуючи сучасні тенденції ми хочемо максимально вільного місця. І домогтися максимально можливої економії коштів та місця ми можемо за допомогою інноваційного виду опалення ― інфрачервоного.

Інфрачервоний обігрів може встановлюватися як основне і як додаткове до газового опалення. Переваг такого виду опалення безліч, зокрема:

-         Економічність. Інфрачервоним хвильовим системам потрібно на 30-40 % менше потужності, ніж для котлів чи конвекторів. Фахівцями доведено, що вони як мінімум в 1,5 рази економічніші від них;

-         Ідеально вписується в будь-який інтер’єр. Дизайнери, в один голос запевняють, що інфрачервоне опалення ― це обігрів майбутнього.

Керамічна панель, до прикладу, можна виготовити за індивідуальним замовленням у вигляді картини, чи колажу, який ідеально «впишеться» у стиль кімнати. 

Теплова інфрачервона плівка забезпечить теплоту вашим ніжкам та комфорт у оселі, і при цьому буде зовсім непомітною.

А настельні чи настінні інфрачервоні обігрівачі доповнять образ вашої оселі.

Отож, дизайнери рекомендують інфрачервоне опалення. Європа вже десятки років користується таким опаленням. Переконайся в його економії та зручності і ти більше не захочеш іншого. 

Другие статьи