Корзина
126 отзывов
+380668152720
+380673410652
Інтернет-магазин енергоефективного опалення "ТеплоТайм"
Корзина

Як правильно економити на опаленні?

Як правильно економити на опаленні?

Враховуючи сьогоднішні реалії найчастіше люди задумуються як краще зекономити. Економлять на всьому: на продуктах, на комунальних послугах (опаленні, елетроенергії), на відпочинку.

Ціни стають європейськими, тільки зарплати залишаються українськими. Починаючи з другого кварталу 2015 року, і протягом двох наступних років заплановане підвищення цін на газ, тепло, електроенергію.

«За розрахунками МВФ, споживча інфляція внаслідок значного підвищення тарифів на газ і теплокомуненерго досягне 27%. Національний банк зараз вважає, що інфляція буде 24-25% », ― повідомила глава НБУ Валерія Гонтарєва, виступаючи в парламенті.

Зважаючи на ці проблеми, суспільство шукає виходи, способи економії, зокрема в опалювальному та електроенергетичному секторі. Динаміка підвищення ціни на газ – 3,3 рази.  Крім вищесказаного зазначити, що підвищення цін на газ є однією з вимог Міжнародного валютного фонду та інших організацій чи країн, які по суті є донорами для України.

Отож, потрібно починати заощаджувати на опаленні, залишаючи якість та кількісні теплові показники. Сьогодні поговоримо про економію опалення. Іноваціями, які дозволяють заощадити на обігріві приміщення у сучасному світі є  електроопалення. На українському ринку даний вид представлений у різних конфігураціях, зокрема – інфрачервоною плівкою для підлоги, інфрачервоними обігрівачами, керамічними тепловими панелями, ковриками з підігрівом. Дані товари є абсолютно безпечними та економними.

Інфрачервона плівка для підлоги, до прикладу, допомагає зекономити великі кошти на опаленні. Ваші рахунки зменшаться у 5-10 разів при викориситанні такого обігріву. Кошти, затрачені на на облаштування системи «тепла підлога» окупляться за 1,5-2,5 роки, а термін експлаутації складає від 30 до 50 років (в залежності від виробника).

Щодо обслуговування то електрообігрів не потребує обслуговування, адже непотрібно зливати воду, перевіряти герметичність стиків і т. д. Потрібно тільки змонтувати систему і «користуватися», забути про неї і просто економити.

Другие статьи