Продавец ТОВ "ТЕПЛОТАЙМ" развивает свой бизнес на Prom.ua 6 лет.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
128 отзывов
+380668152720
+380673410652
Интернет-магазин энергоэффективного отопления "ТеплоТайм"
Корзина

Найчастіші запитання по ІЧ обігрівачах

Найчастіші запитання по ІЧ обігрівачах

В чому полягає особливість інфрачервоного опалення?

Основною особливістю такого способу опалення є те, що теплова енергія, яка випромінюється, попадає на поверхні (на підлогу, меблі та інші предмети) і нагріває їх, при цьому найбільше нагрівається підлога. Ці предмети віддають тепло безпосередньо повітрю. Теплові промені не поглинаються повітрям, тому вся енергія досягає поверхонь, які обігріваються та людей. Враховуючи те, що людина відчуває тепло за рахунок прямого поглинання теплової енергії від обігрівача, температуру в приміщенні можна знизити, не втрачаючи при цьому відчуття комфорту. Різниця між температурою, яку ми відчуваємо і температурою повітря називається променевою добавкою. Кожен з нас знайомий з цим явищем, коли прогулюємось в холодний, але сонячний день. Саме через зниження загальної температури в приміщенні, але збереження комфорту, ми отримуємо економію електроенергії в порівнянні зі способами обігріву, де нагрівається безпосередньо повітря. В середньому Ви економите близько 5% на 1°С.

Принцип роботи обігрівачів БіЛюкс?

Конструкція інфрачервоного обігрівача: нижня тепловипромінююча пластина виконана із стійкого до корозії алюмінію, в яку вмонтовано низькотемпературний ТЕН. Зверху кріпиться тепловідбиваюча пластина з полірованого алюмінію і високоефективний теплоізолятор. Вся конструкція вмонтована в сучасний металевий корпус. Колір корпусу переважно білий. Частина корпусу закривається кришкою, за якою розташований відділ для підключення кабелю. На частині корпусу, яка повернена до стелі, знаходяться елементи кріплення і отвори для прокладання кабелю. Змонтований обігрівач має стильний вигляд і прекрасно впишеться в будь-який інтер'єр.

Чим відрізняються обігрівачі БіЛюкс від UFO?

Обидва пристрої відносяться до категорії інфрачервоних обігрівачів. Основною їх відмінністю є температура поверхні, яка випромінює тепло. У обігрівачів UFO така поверхня нагрівається до 1200°С і спектр інфрачервоних променів зміщений у короткохвильову ділянку, яка межує з видимим спектром. Звідси і його назва - короткохвильовий. Температура випромінюючої поверхні обігрівачів БіЛюкс не перевищує 270° С, а спектр випромінювання зміщений у довгохвильову ділянку, а тому знаходиться далеко від ділянки видимого спектру. Такий тип називають довгохвильовим. Невисока температура випромінюючої поверхні забезпечує комфортний режим обігріву, і завдяки цьому обігрівачі БіЛюкс можна використовувати в приміщеннях з невисокими стелями.

Де найефективніше розмістити інфрачервоний обігрівач?

Інфрачервоні обігрівачі рекомендовано розташовувати на стелі так, щоб радіус обігріву охоплював максимальну площу поверхні. У тих місцях, куди не потраплятимуть прямі промені від обігрівача, будуть утворюватись зони температурного дискомфорту. Особливо це відноситься до офісних або житлових приміщень, в яких люди знаходяться без верхнього одягу.

nfrachervon-obgrvach-dlya-domu-ta-dach-vidi-plyusi-mnusi-harakteristiki_222.jpeg

Витрати при використанні ІЧ електричних обігрівачів БіЛюкс?

Використовуючи обігрівачі БіЛюкс Ви платите тільки за спожиту електроенергію. Абсолютна величина витрат залежить від площі приміщення та якості їх утеплення. Якщо порівнювати з повітряною або конвективною системою опалення, то інфрачервоний обігрів вигідніший на 20 - 40%. Чим вища стеля приміщення - тим вигіднішою буде інфрачервона система опалення.

Другие статьи