Продавец ТОВ "ТЕПЛОТАЙМ" развивает свой бизнес на Prom.ua 6 лет.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
128 отзывов
+380668152720
+380673410652
Интернет-магазин энергоэффективного отопления "ТеплоТайм"
Корзина

Який вуличний обігрівач вибрати для дачі?

Який вуличний обігрівач вибрати для дачі?

Восени на вулиці стає вже доволі холодно, особливо ввечері. Тому, замість того, щоб натягати на себе безліч теплого одягу і закутуватись в пледи, ми пропонуємо Вам вуличний обігрівач для дачі, який позбавить вас від цих незручностей.

Кожна людина знає, що таке обігрівачі для дому. Принцип роботи вуличного обігрівача практично такий самий.

Отже, як вибрати потрібний саме Вам обігрівач?

Для чого він потрібний? Зрозуміло, що основним призначенням є обігрів певної ділянки, наприклад патіо, веранди або альтанки. Такий обігрівач дозволить Вам продовжувати приємний відпочинок на природі, замість того, щоб відразу бігти в будинок. Крім того, якщо у Вас напіввідкрите приміщення, наприклад веранда, або альтанка, обігрівач туди можна приносити безпосередньо тоді, коли потрібно швидко нагріти приміщення. Але в такому випадку слід зауважити, що деякі обігрівачі слід використовувати тільки на відкритому повітрі.

З цього можна зробити висновок, що інфрачервоний обігрівач стане порятунком холодними вечорами, тому обов’язково розгляньте можливість його придбання.

Ми хочемо ознайомити Вас з новітньою технологією обігріву, а саме з інфрачервоним опаленням. Сьогодні такий тип обігрівачів найчастіше використовується для обігріву відкритого простору, і цьому є логічне пояснення. Інфрачервоні промені своєю дією нагадують дію сонця, з відмінністю в тому, що при роботі обігрівач не випромінює ультрафіолет, а тому є абсолютно безпечним.

Інфрачервоні обігрівачі нагрівають предмети, які розташовані поблизу, тому ви не тратите електроенергію на обігрів повітря, що і є однією з основних переваг.

Як правильно вибрати обігрівач?

  • Слід звернути увагу на потужність обігрівача, тому що це не тільки показник тепловіддачі, а й Ваших витрат.  
  • Обов’язково визначте максимальну площу, яку Ви хочете обігрівати, адже від цього залежить не тільки потужність, а і розмір обігрівача.
  • Важлива також довжина шнура, адже, якщо він короткий це обмежить мобільність приладу.
  • Також потрібно правильно вибрати кріплення. Для цього слід заздалегідь продумати як буде кріпитись обігрівач – на ніші, стіні чи стелі.

Який обігрівач вибрати для дачі?

Вибір обігрівача, перш за все, залежить від призначення та площі обігріву. Якщо вести мову про електричні обігрівачі, то вони є найбільш економними та ефективними. Крім того, їх можна застосовувати для обігріву на вулиці, якщо температура всього +5°С.

При виборі обігрівача в першу чергу також потрібно звернути увагу на потужність та безпеку, що є найважливішими факторами. Інфрачервоні обігрівачі БіЛюкс володіють всіма потрібними характеристиками, тому поспішайте подарувати собі комфорт та тепло, купивши такий прилад.

Другие статьи